top of page

Mesleki Tanıtım Semineri

07.03.2020 tarihinde İzmir Ekonomi, Kordon ve Bostanlı Rotaract kulüpleri ile Dokuz Eylül, Bostanlı ve Kordon Interact kulüpleriyle birlikte Mesleki Tanıtım Semineri’mizi gerçekleştirdik. Alanlarında uzman konuşmacı konuklarımızın meslekleri ile ilgili deneyimlerinden faydalandık ve sektörleri, yaptıkları işleri, mesleklerinin getirdiği zorlukları ve avantajları hakkında bilgi sahibi olduk. 

'MESLEK GRUPLARI TOPLANTILARI

"REKLAMCILIK VE PAZARLAMA" KOMİTE TOPLANTISINA KATILIM GÖSTERDİK.

BENİM İŞİM BENİM HOBİM

ADAY ÜYELERİMİZDEN EGE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ BESTE KİRİŞOĞLU, ''DİŞ SAĞLIĞI VE DİŞ TEMİZLİĞİ'' KONULU SUNUMUNU GERÇEKLEŞTİRDİ.

HUKUK ZİRVESİ

KULÜBÜMÜZ OLARAK UZUN ZAMANDIR YAPMAYI HEDEFLEDİĞİMİZ ''HUKUK ZİRVESİ'' Nİ GERÇEKLEŞTİRDİK. KARŞIYAKA BELEDİYESİ'NİN DE DESTEK VERMİŞ OLDUĞU BU ORGANİZASYONUMUZA, ÇOK SAYIDA HUKUK FAKÜLTESİNDEN ÖĞRENCİ KULÜPLERİ, KADIN VE ÇOCUK HAKLARI DERNEKLERİ İLE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KATILIM GÖSTERDİ.

''YOGA'' EĞİTİMİ

MEDİTASYON VE YOGANIN NE OLDUĞU, ZİHİNSEL VE BEDENSEL OLARAK NE GİBİ FAYDALARI OLDUĞU HAKKINDA BİLGİ EDİNDİKTEN SONRA EĞİTMENİMİZ EŞLİĞİNDE OLDUKÇA ETKİN BİR DERS GERÇEKLEŞTİRDİK.

CUPCAKE WORKSHOP

''CUPCAKE  WORKSHOPU'' DÜZENLEDİK. CUPCAKE PİŞİRME TEKNİKLERİNİ VE KEKİN SUNUM AŞAMASINA NASIL HAZIRLANDIĞINI ÖĞRENDİK.

İŞ YERİ EGZERSİZİ

ÖZELLİKLE MASA BAŞI ÇALIŞAN VE HAREKETSİZ KALINDIĞI İÇİN BOYUN-BEL AĞRISI YAŞAYAN KİŞİLERE KÜÇÜK AMA ETKİLİ HAREKETLERLE NASIL RAHATLAYABİLECEKLERİNİ GÖSTEREN VERİMLİ BİR EĞİTİM GERÇEKLEŞTİRDİK

OLUMSUZ DÜŞÜNCELERİMİZDEN NASIL KURTULABİLİRİZ EĞİTİMİ

''OLUMSUZ DÜŞÜNCELERİMİZDEN NASIL KURTULABİLİRİZ'' ADLI İLK EĞİTİMİMİZDE YOUTUBE/Kadın Kanalı SAYFASINDAN TANINAN ZEYNEP FAHRAN EŞLİĞİNDE POZİTİF DÜŞÜNMEYİ ÖĞRENMEK ADINA KEYİFLİ BİR SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

MÜZİKLE AYDINLANMA EĞİTİMİ

ROTARACT AKADEMİ ÖZEL İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN ''MÜZİKLE AYDINLANMA EĞİTİMİ''NE KATILIM GÖSTERDİK

SCUBA DIVING EĞİTİMİ

ROTARACT AKADEMİNİN DÜZENLEDİĞİ SCUBA DIVING EĞİTİMİ'NE

KATILIM GÖSTERDİK.

ANADOLU EFES DENEYİM MERKEZİ

BURADAKİ MAKİNE VE EKİPMANLARIN TARİHSEL SÜREÇ İÇİNDE NASIL DEĞİŞTİĞİNİ, MODERN MAKİNELERDEN ÖNCE BİRANIN NASIL YAPILDIĞINI VE BİRANIN TÜRK YEME-İÇME KÜLTÜRÜ İÇİNDE YILLAR İÇİNDE NASIL YERİNİ BULDUĞUNA DAİR EFES ÇALIŞANLARINDAN BİLGİ EDİNDİK.

İŞ YERİ GEZİLERİ

DÖNEMİMİZİN İLK İŞ YERİ GEZİSİNİ ''MORDOĞAN MÜESSER AKTAŞ TARİH EVİ''NDE GERÇEKLEŞTİRDİK. MORDOĞAN BELEDİYESİ TARAFINDAN KORUMA ALTINA ALINAN BU TARİH EVİNDE CUMHURİYETİN İLK YILLARINDAKİ HAYATI, DÖNEM KIYAFETLERİNİ, KULLANILAN EŞYALARI VE MORDOĞAN KÜLTÜRÜNÜ YAKINDAN İNCELEME FIRSATI BULDUK.

UNUTULAN MESLEK USTALARI

BU GELENEKSEL PROJEMİZDE SON OLARAK ''TARİHİ KAHRAMAN SOKAĞI BOYOZCUSU''NA

ZİYARETİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

KAHVE WORKSHOP

DOKUZ EYLÜL ROTARACT & DOKUZ EYLÜL İNTERACT KULÜPLERİ ARASINDAKİ BAĞLARIMIZI KUVVETLENDİRMEK ADINA, KENDİ ARAMIZDA DÜZENLEDİĞİMİZ ''KAHVE WORKSHOPU'' EĞİTİMİMİZ İLE HEM  KEYİFLİ BİR EĞİTİM  GERÇEKLEŞTİRDİK HEM DE İNTERACTLARIMIZLA ORTAK DÜZENLEMEYİ PLANLADIĞIMIZ DİĞER MESLEK HİZMETLERİ PROJELERİMİZİ KONUŞTUK.

İNTERACT & ROTARACT ORTAK ORGANİZASYONLARIMIZ

İNTERACTLARIMIZLA TANIŞMAK VE İLERLEYEN AYLARDA DÜZENLEYECEĞİMİZ ''LİSELER İÇİN MESLEK TANITIMI ZİRVESİ''Nİ  İZMİR EKONOMİ ROTARACT, KORDON ROTARACT, BOSTANLI ROTARACT VE İNTERACT KULÜPLERİMİZ İLE BİRLİKTE PLANLAMAK AMACIYLA DÜZENLENEN İNTERACT&ROTARACT TANIŞMA KAHVALTISINA KATILIM GÖSTERDİK.

MESLEK HİZMETLERİ KOMİTE BAŞKANLARI TOPLANTISI

08.10.2019 ve 06.01.2020 TARİHLERİNDE DÜZENLENMİŞ OLAN "MESLEK HİZMETLERİ KOMİTE BAŞKANLARI'' TOPLANTILARINA KATILIM GÖSTERDİK.

YÖNETİM KURULU VE KOMİTE BAŞKANLARI EĞİTİMİ

07.09.2019 TARİHİNDE 2440.BÖLGE ROTARACT TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN "YÖNETİM KURULU VE KOMİTE BAŞKANLARI EĞİTİMİ"NE KOMİTEMİZCE KATILIM GÖSTERDİK.

Please reload

bottom of page