top of page

Bu öğe hakkında daha fazla bilgi ekleyin...

Rotaract Memories

Dokuz Eylül Rotaract Kulübü olarak yeni bir proje çalışması başlattık. Projemizin adı "Rotaract Memories", bunun için bir facebook sayfası kurduk ve elimizden geldiğince bölgemizdeki ve yurt içi - yurt dışı diğer bölgelerdeki Rotaractörleri ekleyerek tüm kültürlerdeki Rotaractörlere ulaşabiliriz diye düşündük . Bu sayfada Rotaractla ilgili bizi en çok mutlu eden unutamadığımız anılarımızı kısa bir şekilde istediğiniz dilde paylaşarak (türkçe, ingilizce, fransızca vs.) dünyada ne kadar güçlü ve büyük bir aile olduğumuzu gösterebilmek en büyük amacımız, bu sayede de diğer kültürlerdeki "Rotaract"ı da öğrenmiş, öğretmiş, tanımış ve tanıtmış olacağız.

 

Bunun için kurmuş olduğumuz facebook sayfasının linki aşağıdaki gibidir;

 

https://www.facebook.com/rotaractmemories

 

Umuyoruz ki bu projeyi tek başımıza değil birlik halinde olduğumuzda daha güzel yerlere getirebiliriz.

 

Tüm Bölge Görevlilerimizi, Başkanlarımızı ve Rotaractör Dostlarımızı bu projeye katkı sağlamak ve unutulmaz anılarını paylaşmak için facebook sayfamıza bekliyoruz.

Bu öğe hakkında daha fazla bilgi ekleyin...

Rotafotoğraf Fotoğraf Yarışması

Uluslararası Rotary’nin belirlemiş olduğu 6 ana hizmet maddesini içeren “ROTAFOTOĞRAF” Fotoğraf Yarışması’nı Dokuz Eylül Rotaract Kulübü olarak düzenlemekteyiz.

 

Düzenlemiş olduğumuz bu yarışma ile amacımız 6 ana hizmet alanında toplumsal farkındalığı yaratarak daha çok kişiye ulaşabilmektir.

 

15 Ekim 2016 tarihinde son bulacak olan yarışmamızın sonunda Rotaryen, Rotaractör, Interactör ve Profesyonel Fotoğrafçı’dan oluşacak jürimiz tarafından her hizmet dalında seçilecek birincilere sembolik küçük ödüller verilmesinin yanı sıra hizmet dallarında seçilen birincilerin arasında bir kişiye sürpriz büyük ödül verilecektir. Yarışmamızı bizlere gönderilen fotoğraflarla açacağımız fotoğraf sergisiyle sonlandırarak istediğimiz farkındalığa ulaşma hedefindeyiz.

 

Aşağıda belirtmiş olduğumuz e-mail adresine .jpeg formatında göndereceğiniz fotoğraflarla yarışmamıza katkı sağlamanızı bekliyoruz.

 

e-mail   : rotafotograf@hotmail.com

website : www.rotafotograf.club

 

İletişim :

Önder Özbek KARADEMİR
Dokuz Eylül Rotaract Kulübü Bilişim Hizmetleri Komite Başkanı

Tel: 0.533 455 10 32        

 

Format: İsim Soyisim_Kulübü_Kategori Numarası

 

KATEGORİLER:

  1. Barış ve Anlaşmazlıkları Önlemek

  2. Hastalıkları Tedavi Etme ve Önleme

  3. Su ve Hijyen

  4. Anne ve Çocuk Sağlığı

  5. Temel Eğitim ve Okuryazarlık

  6. Ekonomik ve Toplumsal Gelişim

KURALLAR:

  • .jpeg formatında gönderilmeyen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

  • Her yarışmacı tek bir kategoride, tek bir fotoğrafla yarışabilir.

Bu öğe hakkında daha fazla bilgi ekleyin...

Meslek Tanıtım Günü

Dokuz Eylül Rotaract Kulübü , Güzelbahçe Rotaract Kulübü , Güzelyalı Rotaract Kulübü , İzmir Rotaract Kulübü ve Hami Kulüplerimiz 08.05.2016 Pazar günü saat 13:30'te Karşıyaka Gençlik Eğitim Merkezi(KARGEM)'nde "Meslek Tanıtım Semineri" gerçekleştirdik.Bir çok meslek alanında Rotaryen büyüklerimizin ve Rotaractör dostlarımızın deneyimlerini geleceğimizin parlak gençleri ile paylaştık.

Bu öğe hakkında bilgi ekleyin

Rota-Elim Sende

Dokuz Eylül Rotaract Kulübü ve İzmir Engelsiz Sanat Derneğinin ortaklaşa düzenlediği "Rota-Elim Sende" projesi ; 19 Mayıs İlköğretim Okulunda okuyan İlkokul öğrencilerinin tiyatro,sinema,müzik ve resim alanlarında kişisel gelişimlerine yardımcı olmayı, özgüvenlerinin ve yaratıcılıklarının artmasına destek olmayı amaçlamaktadır. Toplamda 6 hafta sonu sürecek olan projemizin sonuda amacımız mini konser,sergi,kısa film gösterimi ve tiyatro oyunu sergileyerek öğrencilerimizle keyifli ve unutulmaz zaman geçirmektir.

Please reload

bottom of page